Forum neurologiczne » Choroby kręgosłupa » Bóle stawów, żeber i pieczenie w kręgosłupie

Bóle stawów, żeber i pieczenie w kręgosłupie

Mam 32 lat jestem matka trojki dzieci. Od 2 lat podjelam prace w sklepie ktora wiaze sie z dzwiganiem rowniez 20kg skrzynek. I tak od tej pory zaczely sie u mnie problemy z bolami w kregoslupie bole zeber i stawow. Dwa lata temu bylam pierwszy raz u ortopedy ktory zrobil mi RTG i stwierdzil ze to od skoliozy. I tak co jakis czas bole stawaly sie nie do wytrzymania 3 tygodnie temu bylam znow u tego samego ortopedy z tymi samymi objawami czyli bole zeber stawow i pieczenie w kregoslupie. Obejzal te same zdjecie z przed dwoch lat i stwierdzil ze mam lewa krotsza noge minimalnie i pod wplywem ciezkiej pracy te bole sie napilaja. Niewiem co mam zrobic bo pieczenie w kregoslupie nie daje mi spokoju czy powinnam udac sie do innego lekarza czy jaka moze byc przyczyna czy moze ktos mi pomoc?

Alexandra 2011-01-29, 17:40

To prawdopodobnie choroba zwyrodnieniowa stawów. Nie wykluczone także, że pod wpływem wysiłku fizycznego powstała dyskopatia i ucisk na korzenie nerwowe. Warto wykonać kolejne rtg a nawet MR. Może Pani spróbować udać się do innego ortopedy.

neuron 2011-01-31, 23:12