Forum neurologiczne » Choroby kręgosłupa » Bóle przy przeciążeniu kręgosłupa mimo rehabilitacji

Bóle przy przeciążeniu kręgosłupa mimo rehabilitacji

Dzień dobry .
Mam pytanie.
Czy jak jest przciażony kregosup piersiowy i przeszłem kilka rehabilitacji i nadal boli to jakie leczenie mozna zastosować.Jest tak że jak z rana wstane to mnie nie boli z 2 godziny zaś zaczyna boleć w ciagu dnia.Gdy mni boli to musze usiaść albo sie położyc tak na godzinke i znowu funkcjonuje .I tak w kółko w ciagu dnia. a chciałbym iśc do pracy ale nie wiem jak mam sie tego bólu pozbyć. Byłem z tym w poradni rehabilitacyjnej i pani dr. powiedziala że kregosup jest przeciążony.JAkaś kifoza.I tylko leki mi zapisała. Cwiczenia robie co dziennie po 15 minut .JAk robie ćwiczenia to bólu nie odczuwam.Co pan Dr. o tym sądzi .Proszę o radę.Jest tak że za długo nie mogę stać.

Adam 2011-09-27, 15:16

Należy wykonać rezonans magnetyczny bo z opisu wnioskuję że zostało wykonane tylko rtg. Zapewne oprócz zmian kyfotycznych występuje dyskopatia, a skoro rehabilitacja nie przyniosła efektu należy rozważyć leczenie operacyjne. Ćwiczenia należy wykonywać codziennie. Najlepiej skonsultować się z neurochirurgiem.

neuron 2011-09-28, 21:05