Forum neurologiczne » Choroby kr璕os逝pa » B鏊e plec闚 w okolicy 這patek, os豉bienie, zawroty g這wy i dr皻wienie r瘯i

B鏊e plec闚 w okolicy 這patek, os豉bienie, zawroty g這wy i dr皻wienie r瘯i

Mam pytanie. Ostatnio odczuwam b鏊e plec闚, czasami ko這 這patek. Jestem os豉biona, mam zawroty g這wy. a w dodatku zdarzy這 mi si, podczas jazdy samochodem, 瞠 zacz窸a mi dr皻wi耩 bardzo prawa r瘯a.
chodze od lekarza do lekarza, i oni twierdz, 瞠 to zaburzenia nerwicowe. co robi. b喚dne ko這. dzisiaj np podczas jazdy rowerem, 瘸cze這 mnie bole w odcinku l璠德iowym, zaku這. prosze mi doradzi. a do tego boli mnie te w klatce piersiowej

agnieszka 2011-04-10, 18:19

Takie objawy mog mie zwi您ek ze stresem, a dr皻wienia wynika z niedoborem pewnych elektrolit闚 tj. potas, wap czy magnez. B鏊 plec闚 wynika najpewniej ze zmian zwyrodnieniowych. Dlatego dobrze opr鏂z podstawowych bada krwi wykona jeszcze rtg kr璕os逝pa.

neuron 2011-04-10, 22:42

Witam od kilku dni mam zawroty g這wy ale ajkies dziwne jak wstaje z 堯zka czy fotela to w g這wie tak jakby echo sie odbija這 z tepym b鏊em i przez kilka chwil czuje sie jakbym by pijana .Co to moze byc .Poradzcie

mirella 2011-10-11, 14:09

Poczytaj na stronie Rose of Scharon o przebudzeniu duchowym. Wpisz w google. Nie bagatelizuj tej informacji, tam mo瞠sz wiele si dowiedzie na temat symptom闚 podobnych do Twoich, opisanych przez do鈍iadczone przebudzeniem osoby. Poczytaj zak豉dki: Nasze do鈍iadczenia, Kundalini i Zmiany w DNA.
Powodzenia.

ja 2012-05-14, 16:58

Najlepiej skonsultowa si bezpo鈔ednio z lekarzem. Przyczyna mo瞠 by albo laryngologiczna albo neurologiczna. Wa積y jest wywiad chorobowy i ewentualne wyniki bada.

neuron 2012-05-14, 20:34