Forum neurologiczne » Choroby krêgos³upa » Bóle pleców w okolicy ³opatek, os³abienie, zawroty g³owy i drêtwienie rêki

Bóle pleców w okolicy ³opatek, os³abienie, zawroty g³owy i drêtwienie rêki

Mam pytanie. Ostatnio odczuwam bóle pleców, czasami ko³o ³opatek. Jestem os³abiona, mam zawroty g³owy. a w dodatku zdarzy³o mi siê, podczas jazdy samochodem, ¿e zaczê³a mi drêtwiêæ bardzo prawa rêka.
chodze od lekarza do lekarza, i oni twierdz±, ¿e to zaburzenia nerwicowe. co robiæ. b³êdne ko³o. dzisiaj np podczas jazdy rowerem, ¿acze³o mnie boleæ w odcinku lêd¼wiowym, zaku³o. prosze mi doradziæ. a do tego boli mnie te¿ w klatce piersiowej














agnieszka 2011-04-10, 18:19

Takie objawy mog± mieæ zwi±zek ze stresem, a drêtwienia wynikaæ z niedoborem pewnych elektrolitów tj. potas, wapñ czy magnez. Ból pleców wynika najpewniej ze zmian zwyrodnieniowych. Dlatego dobrze oprócz podstawowych badañ krwi wykonaæ jeszcze rtg krêgos³upa.

neuron 2011-04-10, 22:42

Witam od kilku dni mam zawroty g³owy ale ajkies dziwne jak wstaje z ³ózka czy fotela to w g³owie tak jakby echo sie odbija³o z tepym bólem i przez kilka chwil czuje sie jakbym by pijana .Co to moze byc .Poradzcie

mirella 2011-10-11, 14:09

Poczytaj na stronie Rose of Scharon o przebudzeniu duchowym. Wpisz w google. Nie bagatelizuj tej informacji, tam mo¿esz wiele siê dowiedzieæ na temat symptomów podobnych do Twoich, opisanych przez do¶wiadczone przebudzeniem osoby. Poczytaj zak³adki: Nasze do¶wiadczenia, Kundalini i Zmiany w DNA.
Powodzenia.

ja 2012-05-14, 16:58

Najlepiej skonsultowaæ siê bezpo¶rednio z lekarzem. Przyczyna mo¿e byæ albo laryngologiczna albo neurologiczna. Wa¿ny jest wywiad chorobowy i ewentualne wyniki badañ.

neuron 2012-05-14, 20:34