Forum neurologiczne » Choroby kręgosłupa » Bóle odcinka szyjnego i zawroty głowy przy zniesieniu lordozy szyjnej

Bóle odcinka szyjnego i zawroty głowy przy zniesieniu lordozy szyjnej

Witam.Mam 35 lat zdiagnozowano u mnie fizjologiczne zniesienie lordozy kręgosłupa szyjnego (diagnoza w wieku ok 20 lat) .Miewałem bóle ale po jakimś czasie i ćwiczeniach ustawały .Od jakiegoś czasu czuję że jest coś nie tak i nie wiem czy ma to związek z tym schorzeniem .Mianowicie:bardzo częste bóle głowy ,zawroty głowy ,rano budzę się już z bólem szyi oraz barków zmęczony nie wyspany,lekkie drętwienie palców u rąk , jednak to co mnie niepokoi najbardziej to coraz częstsze napady totalnego gorąca i silne uderzenia do głowy , dodatkowo chwilowe zaburzenia świadomości - uczucie jakbym za chwilę miał zemdleć - i wtedy natychmiast muszę dostać dawkę zimnego powietrza i przestaje.Przy kręceniu głową czuję ból i opór .Wspomną także o tym że cały czas w gałce ocznej czuję jakieś duże ciśnienie oraz szum w uszach.Proszę o poradę w mojej sprawie . Pozdrawiam

Radek 2011-01-10, 21:21

Mam dokładnie to samo. Pisałem na kilku forach ale nikt mi nie odpowiedział. Na razie mecze się z tym pół roku, choć wczeniej nie wiedzialem co to lekarz teraz robi badania za wszystkie czasy i wszedzie jesrem zdrowy. Zyczwe powodzenia a jak mnie wylecza to dam znac.

MK 2011-05-09, 22:37