Forum neurologiczne » Choroby kręgosłupa » Bóle nóg, mrowienie ręki oraz drgawki całego ciała po operacjach kręgosłupa

Bóle nóg, mrowienie ręki oraz drgawki całego ciała po operacjach kręgosłupa

Przeszlam 4 operacje kregoslupa , Mam stawiona plyte i stabilizator cornestone pozniej robiono odbarczenie c4-c5.W ledzwiowym mam wstawiony diam, pomogl bardzo! Ale caly czas mam bole nog od kolan - jakies zasysanie pulowanie mrowienie jakby wyladowania energii w lewym reku jest to samo! teraz od niedawna zaczely sie takie bole pojawiac w miedzyzebrzu! Czasami dygocze mi cale cialo a zwlaszcza organy wewnetrzne - jastem przerazona! Niestety nie umie opowiadac o swoich przezyciach wiec to tak po krotnogi ce! A najbardziej ohydny bol jest w porazonych nerwach glebokich strzalkowym i piszczelowym - mam chec obciac z bolu nogi!!!!!dostaje tolpleris i myolastan oraz tramal. Walcze ale sa takie rzuty ze nie jestem w stanie stac na stopach i drgawki w calym ciele! Wykluczono SM po nakluciu ledzwiowym. Prosze o jakas pomoc! Jestem wykonczona fizycznie i psychicznie! Zapomnialam dodac ze nogi mam jak luszczyca pokryte i wystepuje nagla goraczka by po niedlugim czasie opasc - a gdy mi zimno[a to chyba caly czas] nogi sa jak marmurek i tylko goraca kapiel jakos pomaga

Joanna 2011-06-13, 14:38

Warto rozważyć powtórzenie badania MR głowy, jeśli poprzednie badania wykonano przynajmniej przed 6-12 miesiącami. Pani objawy mogą wskazywać na SM. Niestety po 4 operacjach takie objawy także należy brać pod uwagę. Radzę ponownie skonsultować się z neurochirurgiem i może wykonać kontrolne badania po wykonanych operacjach.

neuron 2011-06-14, 21:39

Dziekuje bardz ale mam jeszcze pytanie czy nagle wystepowanie goraczki / w ciagu kilku chwil do prawie 40 st i po paru godzinach spada/ moze byc skutkiem czy przyczyna jakiejs choroby

joanna 2011-06-15, 16:37