Forum neurologiczne » Choroby kręgosłupa » Bóle kręgosłupa, bóle w klatce piersiowej, duszności i bóle serca

Bóle kręgosłupa, bóle w klatce piersiowej, duszności i bóle serca

Od niedawna mam problemy z kręgosłupem, najbardziej czuję ból w klatce piersiowej. Często jest mi duszno. Ból jest największy rano, towarzyszy temu ból serca. Co powinienem zrobić? Do jakiego specjalisty należałoby się zgłosić?














Popinu 2011-02-04, 10:37

Na początek najlepiej udać się do lekarza rodzinnego. Bóle w klatce piersiowej mogą mieć wiele przyczyn związanych właśnie z chorobą kręgosłupa, serca, układu oddechowego, pokarmowego. Dlatego niezbędne jest wstępne badanie lekarskie i dalsza diagnostyka.

neuron 2011-02-04, 11:30

Miałam *ataki* bólu serca od roku, przynajmniej tak mi się wydawało. Ucisk w klatce piersiowej, brak oddechu, ból serca, później robiło mi się gorąco, a po ataku przechodziły mnie dreszcze. Lekarz kierował mnie do kardiologów, którzy wmawiali mi nerwice serca, męczyłam się tak przez cały ROK!!!! Później stwierdzili, że to bóle od kręgosłupa. Po roku trafiłam z silnym bólem na izbę przyjęć okazało się, że miałam kamienie w woreczku żółciowym i przewodzi żółciowym,
[b]Polecam robienie USG JAMY BRZUSZNEJ!!!!!!!![/b][u][/u]!!!! Koszt ok70-80zł, a ile może wyjaśnić!!!! Niestety żaden lekarz nie wpadł nawet na taki pomysł (bo przecież jestem za młoda 28lat). Statystycznie cierpią na to osoby w wieku 60-80. Rutyna lekarska. Zrób usg jamy brzusznej, usg serca - na pewno coś wyjdzie. (usg warszawa 22 7956 3052 -dr.Zaremba - dobry specjalista, przyjmuje przy rondzie wiatraczna). Pozdrawiam

Karo 2011-02-11, 18:26

Ja miałam kamicę w wieku 25 lat. I też mnie tak bolało! To dopada ludzi w każdym wieku.

gosia 2011-02-23, 22:55