Forum neurologiczne » Bóle głowy » Bóle i zawroty głowy zmiany nastroju oraz nerwowość

Bóle i zawroty głowy zmiany nastroju oraz nerwowość

Odkąd tylko pamiętam często boli mnie głowa ostatnio bóle te się nasiliły są ostrzejsze i trudne do zniesienia w dodatku zdarząja się takie dziwne bóle jakby skurcze z tyłu głowy takie uczucie jak przy skurczu mięśni w nodze i to potrzyma z 2 min i puści ten skurcz zdarza sie raz na miesiąc, zdarza mi sie też cos takiego jak uczucie cierpnięcia głowy gdy np leże z głowa na poduszce lub siedze, ostatnio pojawiły sie również zawroty głowy w pewnych sytuacjach zakręci mi sie w głowie i mam ciemno z oczach a potem mroczki po chwili wszystko mija, nasiliły sie równieź zmiany nastroju ciągle jestem nerwowa nawet najmniejsza rzecz mnie drażni a czasami bywa tak że jednego dnia potrafie byc skrajnie szczęsliwa a za chwile jestem załamana i płacze, pojawiły sie też problemy z pisaniem np jak coś pisze zdarza sie tak że w pewnym momencie nie wiem jak napisac dane słowo zastanawiam sie jaką napisać literę lub zastanawiam sie nad ortografia tego nawet jeśli jest banalnie proste słowa choć nigdy nie miałam problemów z pisaniem i ortografią wszystko szło zawsze dobrze a teraz potrafie jak to się mówi zjadac litery i tego nie zauważam, czego moga to być objawy prosze o odpowiedź dodam jeszcze że mam 19 lat

Edyta 2011-07-17, 00:36

Radzę udać się do lekarza POZ i zacząć od podstawowych badań tj. TSH, glukoza, morfologia krwi, rozważyć badania hormonalne i wizytę u ginekologa. Bóle głowy mogą wynikać ze stresu, mogą to być napięciowe bóle głowy.

neuron 2011-07-18, 23:27