Forum neurologiczne » Bóle głowy » Bóle i zawroty głowy, wymioty oraz zaburzenia równowagi

Bóle i zawroty głowy, wymioty oraz zaburzenia równowagi

Witam mam uporczywe bole glowy to juz trwa 20 lat jest taki bol ze nie da sie opisac Czesto boli mnie glowa po prawej stronie a czesciej boli cala glowa.Najgorsze jest to,ze czesto kreci mi sie w glowie na wymioty mnie bierze niedobrze mi jest nawet jak stoje kreci mi sie w glowie albo jak cos robie to trace rownowage to musze usiasc.Biore tabletki ale to nic nie pomaga.Chodzilam do lekarzy to sami niewiedza co mi jest lekarz mowi ze to migrena.W nocy nie moge spac,a te bole sa codziennie w dzien i wieczorem i czesto sie nasilaja.A chcialam wspomniec,ze mialam robione badanie EEG 2006r.I tak w opisie badan pisalo.W zapisie spoczynkowym odprowadzeniach tylnych przewazaja srednionapieciowe fale alfa 8-10/s, przemieszane z grupkami niskonapieciowych fal beta 14-24/s.W rytmie fal wystepuja fale zaostrzonych ksztaltach.W odprowadzeniach przednich zapis jest nieregularny.Obecnie fala alfa 8-10/s, liczne grupki niskonapieciowych fal beta i nieregularne fale beta 6-7/s. Prosze o odpowiec.Z gory dziekuje. 24.05.11

Agnieszka 2011-05-24, 00:34

To faktycznie mogą być objawy migreny lub klasterowego bólu głowy. Jakie leczenie do tej pory Pani stosowała? Nie ma innych dodatkowych objawów, które mogły by wskazywać na inną chorobę neurologiczną.

neuron 2011-05-25, 23:21