Forum neurologiczne » Bóle głowy » Bóle i zawroty głowy pojawiające się raptownie

Bóle i zawroty głowy pojawiające się raptownie

Od dłuższego czau miewam silne bóle głowy oczu i zawroty które pojawiają sie raptownie przy ktorych czuje ze latam,wiruje.Bardzo czesto mam drętwienie lewej strony twarzy przy których kącik ust opada dretwieją usta,język i opada lewa powieka, jak to zaczyna ustepowac to mam dziwne nogi i dziwnie chodze przy tym jestem strasznie zmeczona i potrafie przespac dobę.Bardzo czesto sie zapominam czasem nie wiem co sie dzieje mam pustke w głowie i nie rozumiem co ktoś do mnie mówi. przy badaniu eeg głowy wyszło:czynnośc podstawowa alfa 10-11Hz o ampl,do 50Hz.Domieszka czynności szybkiej,reakcja zatrzymana wyrażona.podczas hiperwentylacji pojawiają sie w odprowadzeniach skroniowo potylicznych obustronnie nieliczne fale ostre o ampl do 100mW. Bardzo prosze o proste wytłumaczenie co to może znaczyc .Dziękuję.

Ela 2012-01-09, 20:45

Są to objawy zaburzenia krążenia mózgowego. Należy zgłosić się do neurologa i wykonać badania obrazowe głowy. Najpewniej w ramach hospitalizacji.

neuron 2012-01-13, 20:06

Do neurologa mam dopiero za m-c już kilku-kilkunastu lekarzy odwiedziłam i stwierdzają ze mi sie pracowac nie chce bo jestem osobą młoda, a czy to może miec zwiazek z przebytym urazem głowy i kr.C i układem centralnym proszę o podpowiedz bo naprawde nie wiem co mam robić rece opadaja z tymi objawami nie da sie normalnie funkcjonowac. Dziękuję.

ela 2012-01-14, 16:53

Może to być wynik przebytego urazu, szczególnie w odcinku szyjnym kręgosłupa i głowy. Może Pani zgłosić się na izbę przyjęć, gdzie skonsultuje Panią neurolog, zadecyduje o hospitalizacji.

neuron 2012-01-15, 19:46