Forum neurologiczne » Bóle głowy » Bóle i zawroty głowy, drętwienie kończyn, nudności

Bóle i zawroty głowy, drętwienie kończyn, nudności

Dzień dobry. Mam skończone 16 lat. Od około 8 miesięcy miewałam bóle głowy. Z czasem stały się one nawet obecne pare razy w miesiącu/tygodniu najczęściej popołudniami i wieczorami. Niekiedy oprócz bólu głowy, który z reguły nie jest pulsujący, odczuwam także ucisk z tyłu głowy po prawej stronie. Dodatkowo mam zawroty głowy niezależnie od tego co robię, coraz częstsze drętwienie kończyn oraz nudności. W ostatnim czasie zauważyłam również rzadkie zaburzenia widzenia-mgła przed oczami, zamazany widok, mroczki, a rzadziej podwójne widzenia (okulista na kwiecień). Od pewnego czasu miewam nieregularne miesiączki, a z badań krwi wyszło póki co, że mam nadczynność tarczycy (wizyta u endokrynologa na czerwiec) Przez lekarza rodzinnego zostałam skierowana do laryngologa, lecz ten nic nie wykazał, po czym dostałam skierowanie do neurologa, lecz wizytę mam dopiero na wrzesień. Będę wdzięczna za odpowiedź i o najmniejszą pomoc.

Karolina 2013-03-26, 12:21