Forum neurologiczne » Bóle g³owy » Bóle g³owy, zawroty g³owy, os³abienie, senno¶æ i dreszcze

Bóle g³owy, zawroty g³owy, os³abienie, senno¶æ i dreszcze

Witam. Mam 24 lata i szukam pomocy u ka¿dego. Od sierpnia mam silne bóle g³owy (z przodu na oczach, czole i nad czo³em oraz z ty³u g³owy), zawroty g³owy, omdlenia, wieczorem dreszcze... Mia³am robione OB, morfologiê, ekg serca, badanie na tarczycê i wszystko wysz³o w porz±dku. Neurolog tez stwierdzi³ ¿e nie widzi nic. Dzi¶ mia³am robiony tomograf g³owy i te¿ wysz³o w porz±dku... Nie wiem gdzie dalej szukaæ pomocy?? Mam 2,5 letniego synka i boje siê z nim wychodziæ na dwór bo nie jestem w stanie robiæ gwa³townych ruchów. Proszê o jak±¶ radê? Jeszcze zamierzam wybraæ siê do okulisty, bo ponoæ przy jaskrze ma siê tez podobne objawy...

Daria W. 2012-02-27, 13:42

Koniecznie potrzebna bêdzie te¿ wizyta u okulisty. Je¿eli przy tych bólach g³owy dodatkowo bol± Ciê oczy, to mo¿e on siê braæ w³a¶nie od oczu. Czy nosisz okulary? Je¶li nie, to mo¿e powinna¶ zacz±æ. Swego czasu te¿ mia³am takie bóle, okaza³o siê, ¿e wszystko bra³o siê od oczu, od ich przemêczenia, zbyt d³ugiego przebywania przed komputerem. Dosta³am okulary do noszenia do czytania i komputera i ból siê zmniejszy³.

Anniaa 2012-02-27, 15:47

Tak nosze okulary ale ma³e minusiki tylko do czytania, bo z daleka zlewa mi siê kontrast... W³a¶nie umówi³am siê na wizytê u okulisty i czekam wytrwale na swoj± kolej. Szukam wszêdzie pomocy, bo bojê siê ¿e mog³abym zemdleæ podczas spacerku z synkiem :( No i ju¿ nie mówiê jak ten ból i zawroty utrudniaj± mi ¿ycie. Dziêkujê Anniaa za odpowied¼ :*

Daria W. 2012-02-28, 14:33

Dosta³am okularki ze szkie³kami 0,75 i ju¿ pierwszego dnia widzê poprawê... Nie mam a¿ tak silnych bóli g³owy. Namawiam wszystkich na kontrole u lekarza je¶li ma kto¶ bóle g³owy i zawroty :)))

Daria W. 2012-03-01, 20:33

Witam. To znów ja. A jednak okularki, oczy to nie to... :((
Mam znów zawroty g³owy, bóle i dreszcze. Do tego gdy siê po³o¿ê to uczucie jakbym gdzie¶ spada³a... Szukam dalej pomocy i odpowiedzi na pytanie co mi??

Daria W. 2012-03-05, 22:27

Hmm... wspó³czujê Ci. te¿ wiem co to ból g³owy i jak potrafi uprzykrzyæ ¿ycie.. je¶li nie oczy, to mo¿e te bóle siê bior± od krêgos³upa. Od krêgów szyjnych g³owa mo¿e boleæ od tego, czy mia³a¶ jakie¶ badania pod tym k±tem, zdjêcie RTG krêgos³upa - odcinka szyjnego? Czasami mog± byæ *poprzestawiane* i wtedy g³owa strasznie boli i potrzebna jest rehabilitacja na odcinek szyjny Czy mo¿e by³ wcze¶niej jaki¶ uraz?? Pozdrawiam.

Anniaa 2012-03-20, 15:39

Daria W. dziwiê siê, ¿e lekarz nie skierowa³ Ciê jeszcze do psychologa. Moim zdaniem to s± zaburzenia obsesyjno-kompulsywne.

Damian 2012-04-13, 10:23