Forum neurologiczne » Bóle g³owy » Bóle g³owy, szumy uszne, dreszcze, brak koncentracji, uczucie odurzenia

Bóle g³owy, szumy uszne, dreszcze, brak koncentracji, uczucie odurzenia

Witajcie! Cierpie od jakiegos czasu na zawroty g³owy, nie jest to jednak zupe³nie bol glowy ale czuje sie jakbym byla pijana, nie moge sie skupic. To dzieje sie odkad przylecialam samolotem w marcu i tego samego wieczora wydmuchalam mocno nos i zrobilo mi sie ciemno przed oczami , mialam nogi jak z waty i myslalam ze zemdleje. Czesto pialam ogolnie kawy i red bulle czy roznego rodzaju energetyki do tego tez imprezowalam plus towarzyszyl temu stress. Bylam juz u lekarza ogolnego i dal mi najpierw Vinpoton ale po tym serce mnie bolalo wiec dostalam w koncu Betaserc 24 mg . Bylam tez u nergologa ktory nie zauwazyl nic zlego, u laryngologa ktory mi przepisal antybiotyk Ceclor i jakies krople do nosa. Po braniu tego przez tydzien , kolejny tydzien czulam sie bardzo dobrze. Niestety po tygodniu dolegliwosci wrocily. Dopiero co wrocilam i kolejnego wyjazdu i musialam jakos wytrzymac mimo tak zlego samopoczucia. Nadal kreci mi sie w g³owie, mam silne szumy uszne, czuje sie jak we snie, czasami zastanawiam sie co jak tu robie itd, poca mi sie rece, mam dreszcze, nie wiem co sie ze mna dzieje. Aha, bylam jeszcze na badaniu doplerowskim przeplywu krwi w tetnicach szyjnych ktore tez niczego nie wykazalo. Sama juz nie wiem do jakiego lekarza mam sie udac....

Katazrzyna, 25 2013-04-24, 17:05