Forum neurologiczne » Bóle głowy » Bóle głowy przy ogniskach hiperintensywnych na pograniczu płata czołowego i ciemieniowego

Bóle głowy przy ogniskach hiperintensywnych na pograniczu płata czołowego i ciemieniowego

To moje badanie rezonansu ;w badaniu widoczne pojedyńcze hiperintensywne obszary w obrazach T2-zależnych oraz Flair zlokalizowane w istocie białej podkorowej na pograniczu płata czołowego i ciemieniowego po stronie prawej na wysokości centrum semiovale o śr 3mm oraz drobna zmiana podkorowo w płacie skroniowym lewym wielkości 3mm zmiany niespecyficzne,naczyniopochodne? Układ komorowy ustawiony pośrodkowo,nieposzerzony. Nie wiem co to oznacza i nie wiem czy to jest przyczyna,ale głowa boli codziennie,mam zawroty i zachwiania równowagi dosyć duże,zapominam rzeczy terażniejsze,ale pamiętam z przeszłości.Do tego nigdy nie miałam problemów z sercem a teraz w nocy budzę się i serce bardzo szybko bije po jakiejś godzinie się uspokaja,ale mnie to wybudza.Najgorsze,że nie mogę skupić myśli na niczym.Staram się to ukrywać przed najbliższymi,ale jest mi coraz trudniej.Bardzo proszę o pomoc

Agnieszka 2012-05-23, 18:12