Forum neurologiczne » Bóle głowy » Bóle głowy, mrowienie i gorąco na twarzy

Bóle głowy, mrowienie i gorąco na twarzy

Jakiś czas temu podczas pracy przy komputerze zaczęła mnie boleć głowa, czułam dziwne promieniowanie gorąca i mrowienie na twarzy. Takie objawy powtórzyły się też podczas czytania gazety i oglądania telewizji. Neurolog zbadał mnie młoteczkiem, stwierdził nerwicę i przepisał leki przez które boli mnie serce. Kardiolog nie widzi nic niepokojącego. Co mi jest? Co powinnam zrobić?














Divonka 2011-01-29, 17:43

Hej nie mam pojecia jak ci pomoc ale na pewno musisz isc do lekarza kardiologa i powiedziec ze cie serce boli jak zazywasz te tabletki, widocznie albo sa za mocne albo nie pasuja do twojego organizmu. najlepiej jakbys poszla do lekarza i zeby przepisał ci inne leki, moze lagodniejsze, przeciez jestes młądą osobą a wiadomo leki na depresje sa silne.

ogólnie jesli bylas u neurologa to powinnas miec zrobioną tomografie komputerowa albo rezonans a nie tylko pukniecie mloteczkiem:/ ja tez sie wybieram do neurologa bo mam podobne objawy co u ciebie tylko ze glowa ogolnie mnie nie boli, i mam nadzieje ze na mloteczku sie nie skonczy hehe

asia 2011-03-21, 18:58