Forum neurologiczne » Bóle g³owy » Bóle g³owy mimo operacji krwiaka przewlek³ego

Bóle g³owy mimo operacji krwiaka przewlek³ego

Witamw roku 2003 maj±c lat 20pojawi³y mi sie straszne bóle g³owy po lewej stronie w miejscu skroni.PO tomografi g³owy uwidoczniono okr±g³awy krwiak przewlek³y o wymiarach 21mmX 19mmX24mm,przylegaj±cy do rogu czo³owego lewej komory bocznej od do³u i od boku.przez kilka tygodni dostawa³em kroplówke ze by krwiak zanikno³ tak mi tumaczyli .i nie pomog³o to wiec zosta³em z operowany bez ¿adnych powik³añ.po operaci zosta³em wypisany do domu i przepisano mi DEPAKINE-CHRONO zarzywa³em przez oko³o 3 lata odstawi³em systematycznie za pomocom lekarza .i teraz robie raz w roku tomografie g³owy bo MNIE CZÊSTO G£OWA BOLI .DLACZEGO TAK JEST JAK TAK D£UGO JEST PO OPERACJI A MNIE G£OWA BOLI. pracóje na noce i po 13 h
d¿wigam 50 kg czy od tego.i jak d³ugo morzna po ¿yc po takiej operacji .proszê o pomoc i poradê.

Krzysztof 2011-06-28, 22:42

W zasadzie trudno powiedzieæ z czym zwi±zane s± bóle, czy z wykonan± operacj±- nie wiem. Mo¿na pokusiæ siê o badanie kontrolne. Jednak najpewniej s± to bóle napiêciowe g³owy. Na pewno praca nocna i zmêczenie wp³ywa niekorzystnie na prawid³owe funkcjonowanie. Warto wykluczyæ jeszcze zmiany zwyrodnieniowe krêgos³upa w zwi±zku z prac± fizyczn±.

neuron 2011-06-29, 22:51