Forum neurologiczne » Bóle głowy » Bóle głowy, krwotoki z nosa, osłabienie, zaburzenia widzenia

Bóle głowy, krwotoki z nosa, osłabienie, zaburzenia widzenia

Witam, mam 19 lat, od kilku miesięcy męczy mnie potworny ból głowy, bywa że nie ustępuje nawet przez kilka tygodni, niekiedy zdarza się napadowy, nasilony z prawej strony. Wtedy wymiotuje. Często mam krwotoki z nosa (nie zawsze w parze z bólem głowy) i jak zawsze przy bólu mam zaburzenia widzenia i równowagi. Od kilku tygodni w prawym oku odczuwam *efekt przelatującej muchy*, np siedzę przed komputerem i mam wrażenie, że obok mnie po podłodze przebiega coś ciemnego, idę chodnikiem i wydaje mi się, że coś ciemnego koło mnie przepełza. Do tego w prawym uchu słyszę szum, szczególnie przed pójściem spać. Jestem bardzo senna, po spokojnie przespanej nocy w środku dnia oczy same mi się zamykają. Proszę o pomoc....
Dodam, że byłam u lekarza ogólnego, dostałam skierowanie do okulisty, laryngologa i neurologa. Okulista nic więcej nie powiedział co już wiem (okulary do noszenia na co dzień -0,75), laryngolog stwierdził, że pod tym względem nic mi nie dolega. A neurolog, dostałam skierowanie na RTG, oczywiście nic. Tomografia... data wizyty u lekarza 11.02.2013 - termin tomografii 25.07.2013, niestety nie mam warunków wykonania badania prywatnie

Dorota 2013-03-24, 00:51