Forum neurologiczne » Bóle g³owy » Bóle g³owy i uczucie nabrzmienia prawej stronie g³owy

Bóle g³owy i uczucie nabrzmienia prawej stronie g³owy

Witam Wiem ze to gupie ale ostatnio czesto zylam w posmiepchu jak zreszta kazdyi nie raz zdazylo sie tak ze zapomnialam czapki lub wyszlam z niedosuszona glowa. 3 dni temu poczulam jakby mi cos lupalo w glowe z lewej strony z tylu ale to trwalo chwile i powtarzalo sie lecz to nie byl bol ciagly Teraz tez tak mam i czuje jakbym miala delikatnie nabrzmiala prawa strone i nos Czasem mam uczucie jkabym miala ciezka glowe ale to jest takie lekkei uczucie nie mocne Czy to jest objaw przewiania ???Bylam u lekarza i przepisal mi dexet czy cos takiego ale nie wykupilam jeszcze recepy Chce miec pewnosc czy to prze to ze mnie przewialo czy to jets inna przyczyna i co mam stosowac zeby to wyleczyc?? Nigdy nie mialam takich objawow i nigdy nie boli mnie glowa....Prosze o szybko odpowiedz

Agnieszka 2010-12-01, 21:05

Po samym opisie nie mam jasno¶ci co to mo¿e byæ. Lekarz, który Pani± bada³ mia³ mo¿liwo¶æ zbadania Pani. Skoro zaleci³ stosowanie leku to trudno mi w to ingerowaæ lub komukolwiek nie widz±c Pani. To raczej wygl±da na przeziêbienie, mo¿e problemy z zatokami.

neuron 2010-12-02, 17:51