Forum neurologiczne » Bóle g³owy » Bóle g³owy i parestezje

Bóle g³owy i parestezje

Witam, okolo 8 tygodni temu doznalam uczucia pradu przechodzacego przez glowe, a raczej mozg. Trudno mi to opisac slowami, nie byl to na pewno bol, ale bardzo nieprzyjemne doznanie, tak ze zglosilam sie na pogotowie. Nastepnego dnia rano stracilam na 2 minuty wzrok w obu oczach, kolejno mrowialy mi rece i stopy, bolala mnie glowa tuz za okiem az do ucha i szyi, potem bolala mnie sama galka oczna, przez 4 dni auszubalancieren niewyraznie. Dodam ze wszystkie moje symptomy trwaja po pare dni i znikaja boli glowy i uczucia spuchnietej szyi oraz oka Po prawej stronie. Wlasciwie wszystko Co sie dzieje ma miejsce po prawej stronie. Przechodzac do diagnostyki- mialam zrobiony mrt glowy oraz szyi, w glowie mam ok 10 drobnych zmian polozonych podkorowo- lekarze na tej podstawie wykluczyli sm. Dodatkowo mialam wykonana punkcje,bez prazkow oraz potencjaly- rowniez w porzadku. Poniewaz ciagle Zle sie czulam- doszly klujace bole prawej nerki,bole stop lub dloni w nocy oraz stawow po Miesiacu znowu powtorzono mrt w obawie ze mam vaskulitis,nowych zmian nie ma, oprocz tego zrobiono mnostwo badan krwi i vasculitis rowniez wykluczono. Ja nadal odczuwam jakbym miala opuchnieta prawa czesc twarzy, oko oraz szyje ,oprocz tego boli mnie glowa,nie bardzo Ale stale jakby pulsowal mi mozg. Lekarze uwazaja ze to niemozliwe, ze moje zmiany w glowie odpowiadaja za moje dolegliwosci-dodam ze sa one umiejscowione w wiekszosci Po lewej stronie mozgu. Nie wiem co mam dalej robic,czuje sie coraz gorzej czy möge zrobic cos jeszcze zeby w koncu sie zdiagnozowac? Dziekuje za porade.

Dodam ze mam 28 lat.

Aleksandra 2012-08-24, 21:50