Forum neurologiczne » Depresja, nerwica, zaburzenia psychiczne » Bóle głowy i kręgosłupa oraz drętwienie ręki podczas snu przy nerwicy

Bóle głowy i kręgosłupa oraz drętwienie ręki podczas snu przy nerwicy

Hey mam pytanie.byłem u neurologa poniewaz bolala mnie głowa ale to w okreslonych miejscach,nie mogłem spac w nocy czułem sie jakos jak nawalony.neurolog skierował na TC i wyszło ok i stwierdził nerwice lekka.przyznam ze caigle sie boje ze mam raka.wracajac do TCto tam były tylko 2 zdjecia jak przegladałem a chyba powinno byc wiecej chyba.a od jakis 2 tyg bole powruciły i podobne objawy tez.niekiedy czuje sie taki nawalony przez cały dzien i do tego głowa boli w konkretnych miejscach albo cała ale to nie sa mocne bóle.do tego rano jak wstaje to mam lekko zamglone jedno albo 2 oko ale jak przetre to przechodzi.ale niepokoji mnie to ze w czasie dnia jak mrugne to spowrotem tak samo ale to albo jest albo niema.do tego wczesniej bolały oczy jak do góry podniosłem ale jakos przeszło.a od pewnego czasu bolimnie kregosłup. co prawda cwicze na siłowni od niedawna ale to troche dziwne bo boli w okreslonym miejscu.na dole albo w połowie jak przycisne go.czy to moga byc przezuty z guza bo jak wspomniałem tam były tylkko 2 zdj. i moze cos przeoczyli.do tego ta głowa i ta mgła niekiedy.o i jeszcze jedno kilka razyjak sie w nocy obudziłem to mialem lekko zdretwiała dłon i niewiem czy od tego ze na niej lezałem czynie bo tak juz sie kilka razy stało.albo jak sie obudze z reka oparta na parapecie.lub niekiedy mam lekkie mrowienie w palcach a do tego ta głowa i kregosłup.to chyba guz.a nie jakas nerwica.jak pan sadzi?

kupis 2009-08-01, 21:55

Drętwienie ręki podczas snu może wynikać z pozycji snu i ucisku głową na rękę, powodując ucisk na naczynia i nerwy. Ból pleców może być skutkiem naciągnięcia mięśni, ale jeśli lekarz zaleci to można wykonać MR kręgosłupa. Zdjęcia radzę obejrzeć wraz z lekarzem, być może to kwestia programu komputerowego. Dokładniejszym badaniem może okazać się właśnie MR głowy.

neuron 2009-08-02, 22:16