Forum neurologiczne » Bóle głowy » Bóle głowy, drętwienie, drżenie i utrata równowagi

Bóle głowy, drętwienie, drżenie i utrata równowagi

Witam,mam 42lata. Od paru lat(około 7) leczę nadciśnienie ale od jakiegoś czasu boli mnie głowa parę razy straciłam równowagę i przewróciłam się, drętwieją mi kończyny czasami mam ich drżenie, mam problem z zaśnięciem a gdy już zasnę to śpię gdzie popadnie ale trwa to dosyć krótko czasami wystarczy tylko godzina i jestem wyspana.Najgorzej jest w pracy kiedy brakuje mi naprawdę prawdziwego wypoczynku ,praca jest moją pasją- jako stylista pracuje po 10godzin dziennie i odczuwam niestety bóle kręgosłupa w odcinku szyjnym czy może mięć to jakiś związek?
pozdrawiam

Ola 2012-08-22, 22:52

Sa to objawy tężyczki. Proszę zgłosić się do internisty po skierowanie na badanie EMG ( na tężyczkę nie boli ale jest nieco nieprzyjemne.) Na miejscu po ok 15 min dowie się pani, czy tężyczka to faktycznie przyczyna dolegliwości. Jeśli wynik okaże się dodatni, czyli że będzie pani posiadaczką tej choroby, proszę od razu zarejestrować się do endokrynologa, który stwierdzi jej rodzaj i przepisze tabletki łagodzące objawy, jako że tężyczka jest chorobą do końca życia, zazwyczaj mało kiedy zanika całkowicie. Proszę się nie martwić, to nic poważnego, biorąc tabletki nie będzie już pani odczuwała więcej *kontuzji* Sama jestem posiadaczką tego świństwa i zapewniam, że można z tym żyć. Pozdrawiam serdecznie

Paulina 2012-09-02, 03:31