Forum neurologiczne » Bóle głowy » Bole glowy, dretwienia

Bole glowy, dretwienia

Witam około pól roku temu przytrafiło mi się cos dziwnego. Siedzialam na krześle nagle zdretwiala mi cala prawa strona było mi duszno serce zaczęło kolatac. Polozylam się i po około godzinie to przeszło ale cale ciało zaczęło drzec poczulam ogromny lęk. Zrobilam morfologię i mocz badania wyszły ok. Przez około dwa tygodnie nic się nie działo i nagle zaczeła mi delikatnie dretwiec prawa strona twarzy. Jest ro delikatne mrowienie pieczenie i uczucie gorącej naciagnietej skory. Po pewnym czasie nastąpiło kołatanie serca i chwilowa utrata wzroku na pol oka. Byłam u kardiologa i u trzech neurologów miałam wykonane EKG ech serca EEG TK rezonans magnetyczny badania hormonów tarczycy i cholesterol wszystkie badania sa bardzo dobre. Często czuje osłabienie kończyn po prawej stronie, mrowienia pieczenia twarzy raz po lewej raz po prawej stronie pieczenie w głowie ucisku i kłocia w glowie. Na dworze widzę mety często widzę błyski najbardziej gdy jest ciemno błyski sa czerwone niebieski e lub żółte badania okulistyczne pole widzenia dno oka ok. Codziennie czuje chwilowe kolatania serca lęk nie wiadomo przed czym. Często czuje palenie twarzy. Czuje tez jakby głowa mi cierpla raz z jednej raz z drugiej strony.

Ewa 2015-06-17, 21:57