Forum neurologiczne » Nerwobóle » Bóle całego ciała przy dotyku

Bóle całego ciała przy dotyku

Proszę mi pomóc, szukam kogoś takiego jak dr.house(postać z serialu) chodzi mi o kogoś co ma szeroką wiedzę , kto zajmuję sie diagnozą chorób.
Mam bóle całego ciała, które nasilaja się przy najmniejszym dotknięciu, otarciu o cokolwiek o leżeniu na twardej powierzchni moge tylko pomarzyć, nawet leżenie w łóżku sprawia ból, równierz dochodzi do tego nie wiem jak to nazwać, szczelanie kości szczela mi chyba wszedzie, często sama wykonuje ruchy , aby mi przeskoczyło, ponieważ jak tego nie zrobię to ból jest nie do wytrzymania np w biodrze, czy kostce(nie potrafie wstać) barku , ledźwiach, łokciachnadgarstkachkolanachczy innych cześciach, nawet w mostku mi pyka .
Mam dopiero 23 lata bóle mam od 12 roku życia, lecz na początku nie obejmowały całego ciała, z wiekiem obszary stawały się coraz większę, najlepiej dam numer, bo nie chcę opisywać wszystkiego co przechodziłam. Bardzo proszę o kontakt.
Czy nikt nie miał podobnej sytuacji? Bardzo proszę o odpowiedzi będę niesamowicie wdzięczna

Sabina 2012-05-29, 01:26

Co to za forum, że nikt przez 6 miesięcy nie odpowie dziewczynie?
Sabino, mam nadzieję, ze nie czekałaś tu na odpowiedź i poszłaś do
dobrego neurologa. Wydaje mi się, że powinnaś mieć zrobione badania - tomografię lub rezonans. Życzę zdrowia.

Gosia 2012-11-06, 21:09