Forum neurologiczne » Choroby kręgosłupa » Bóle barku po operacji przepukliny kręgosłupa

Bóle barku po operacji przepukliny kręgosłupa

Witam
dziś odebrałam wyniki z RM kręgosłupa szyjnego 31-08-2010 przeszłam operację przepukliny w kręgosłupie od tamtej pory boli mnie prawy bark a o to wynik badania.
Zniesienie lordozy szyjnej.
Stan po mikrodiscektomii na poziomach c4/c5 i c5/c6 z następczą implantacją cage węglowych. Implanty w położeniu prawidłowym. Wysokość operowanych przestrzeni w normie. Bez cech wypuklin nawrotowych. Pogrubienie więzadła podłużnego tylnego na wysokości c5-c6 nieco na prawo od linii pośrodkowej powodujące redukcję rezerwy płynowej rdzenia w tym obszarze zmiany degeneracyjne typu Modic I w zakresie trzonów kręgów c5 i c6
Dyskretna dehydratacja krążka c6/c7 początki zmian o charakterze dyskopatii pozostałe krążki morfologiczne w normie bez cech wypuklin.
Nie stwierdzam zmian ogniskowych w obrębie odcinka C kręgosłupa.
Otwory międzykręgowe morfologiczne prawidłowe.
Proszę o pomoc czy jest dobrze czy żle z moim kręgosłupem bo mnie boli a najbardziej prawy bark pozdrawiam

monika 2011-02-05, 15:33

Witam mam podobny problem.bole po powtórnej implantacji szyjnej nie przeszły. Proszę wszystkich o opis podobnego problemu.

angela 2015-05-25, 03:59