Forum neurologiczne » Bóle głowy » Ból w tylnej części głowy, mrowienia w dłoniach i stopach oraz drżenie mięśni rąk

Ból w tylnej części głowy, mrowienia w dłoniach i stopach oraz drżenie mięśni rąk

Witam!
Moje objawy to ból w tylnej części głowy po lewej stronie( zawsze w tym samym miejscu) odczuwanie mrowienia w dłoniach i stopach , a także czasem drżenie samoistne dłoni...a także obserwuje drżenie mięśni na rękach... objawy pierwsze miałam w grudniu przez ok 2 miesiące, później ustały i pojawiły się ok 2 tyg temu. Nie wiem czy powinnam się martwić? na mrowienie i drżenie rąk biorę magnez wzmacniająco. Badania krwi robiłam w lutym były wszystkie ok, TSH też ok. Co to może być? Mam 21 lat

Jagoda 2013-04-08, 19:15

Wydaje mi się że to moga być sprawy neurologiczne lub ortopedyczne bardzo możliwe ze coś uciska ci nerw, miałam podobne objawy choć w lekkim stopniu i mało widoczne, co późńiej sie okazało, że mam dyskopatię, przez co dysk się obsuwał i uciskał mi nerw. Ból głowy pojawiał się rzadko.Myślę ze powinnas się udac do lekarza, ponieważ nie leczony stan może się pogarszać.

Jagoda 2014-02-20, 19:00