Forum neurologiczne » Bóle głowy » Ból w potylicy po zawianiu

Ból w potylicy po zawianiu

Witam Juz ponad rok boli mnie glowa z tylu Kiedys mnie przewialo tak mi sie przynajmniej wydaje bo na poczatku mialam bol jakby uderzanie czyms w glowe takie lupanie i od tego momentu ciagle jak tylko gdzies lekko waitr mnie z tylu zawieje to juz do konca dnia boli mnie glowa i to non stop wraca Wystarczy ze umyje glowe gdzies niedosusze i znow boli Tez mam taka wydzieline ropna z nosa ale nie zawsze glownie po tym jak boli mnie glowa przestanie i to sie pojawia Cisnienie mam w porzadku to samo jest z krwia Goraczki tez nie mam Czasem jest tak ze dwa tygodnie nic nie odczowam a wystarczy ze gdzies mnie zawieje i znow to samo Mialam robiony tomograf i tez nic nie wykazal...Nie mam pojecia co mam zrobic zeby mi to nie wracalo nie wiem co to jest i jak mam to zlikwidowac...;/

Ola22 2012-06-27, 13:13

Ból z tylu glowy po przewianiu i ropna wydzielina z nosa, to wyglada na zapalenie zatoki klinowej, przewlekłe z fazami zaostrzeń, ogólnie ciężkie do leczenia bo większośc laryngologów jedynie sterydy uznaje, a to nie bardzo pomaga, a boli cię także czubek głowy i wydzielina spływa po tylniej ścianie gardła?

Monika 2012-07-07, 21:41

Najlepiej wykonać choćby rtg odcinka szyjnego kręgosłupa, takie objawy mogą wynikać ze zmian zwyrodnieniowych czy dyskopatii. Zapalenie zatok swoją drogą i alergię należy wykluczyć.

neuron 2012-07-10, 18:45

Nie Nic nie splywa jedynie jak mnie boboli i przestanie to czuje w nosie taka ropiata wydzieline ale nie mam kataru ani nic. Latem zadk
o kiedy mnie boli i to tylko wtedy jak jest zimno Teraz zaczelo sie zimno i znoow zaczela bolec mnie glowa Na wieczor smaruje sie amolem to mi pomaga...W ogole nie moge przebywac w zimnym bo zaraz mi sie zaczyna to samo Teraz sa takie dni wystarczy wiatr i znow mnie b0oli Nie wiem co to jest Powtorzylam krew mam dobre wyniki Nie mam pojecia co mam z tym zrobic.Martwie sie zeby sie cos nie porobilo w tej glowie od tego ze mi tak to wraca co jakis czas.

Ola22 2012-10-10, 12:50

Czasem czuje w innych miejscach takie jakby ukłucia tak samo jak jest podczas przeziebienia.Nie wiem co dalej gdzie mam sie z tym udac.Wiem ze to na pewno jest zwiazane z zimnem

Ola22 2012-10-10, 16:40