Forum neurologiczne » Bóle głowy » Ból w potylicy i ból oczu po wyjściu na dwór z mokrymi włosami

Ból w potylicy i ból oczu po wyjściu na dwór z mokrymi włosami

Witam Mam 20 lat Mam problem dotyczacy bolu glowy W grudniu jak dobrze pamieatm mialam niedosuszone wlosy i tak wyszlam a bylo zimno i mozliwe ze mnie przewialo bo nie raz byla taka sytuacja ze wychodzilam z niedosuszona glowa lub bez czapki Na poczatku mialam uczucie jak szlam jakby cos mnie lupalo w glowe u gory z ale z odstepami czasowymi i tak kilka razy i po jakis 2 dniach zaczela mnie bolec glowa potylica i nie wiem czy to jest przyczyna Co jakis czas mi to wraca i boli mnie tylko z tylu glowy i mam uczucie jakbym miala nabrzmiala glowe z tylu potylica i troszke wyzej Ostatni tez bolaly mnie od tego oczy Mialam wrazenie takich zmeczonych oczu Jak uciskam lekko nos to tez mam uczucie takiego ucisku Smarowalam sie jakis czas amolem i niby to mi pomagalo W ogole mam tak ze w nocy mnie nie boli jak wstane tez nie i nie wiem czy to jest zwiazane z pogoda w jakims stopniu czy mam tylko przewiane kanaly bez stanu zapalnego Nie wiem Bylam u lekarza dostalam skierowanie do okulisty i laryngologa Wszystko wyszlo ok mialam badanie krwi i tez wyszlo dobrze cisnienie rozwniez mam w normie Jest tez tak ze no caly tydzien mnie nie boli a pozniej znow wraca Nie mam zapalenia zatok bo wyszloby we krwi nie mam zadnego kataru nic Nie wiem co jest przyczyna tego bolu To jest przewianie czy moze to byc cos innego ?Martwie sie bo trwa to od grudnia a kolejki do neurologa sa strasznie dlugie?Moze to byc cos gorszego Jesli tak to wyszloby cos we krwi nie tak jak trzeba?

Ola 2011-05-06, 12:14