Forum neurologiczne » Choroby kręgosłupa » Ból w łydce przy dotykaniu krocza po bólach krzyża

Ból w łydce przy dotykaniu krocza po bólach krzyża

Jadac na rowerze pod gore bardzo naciskalem na pedaly gdyz nie chcialem schodzic z rowra tylko wyjechac za wszelka cene od tego momentu zaczol mnie bolec krzyz no tak do wytrzymania ale ja zaczolem robic przez 3 dni 3 razy dziennie zimne oklady na to miejsce a bylo to po lewej stronie po czym bol ustepowal.Ale gdy poszlem sikac i trzymalem za czlonka czulem jak bol idzie mi do lydki i tak juz jest ok 3 miesiecy z roznym nasileniem raz mnie ten bol lapie nawet bez dotykania krocza a czasem jestem wolny od bolu ale mimo to mi dokucza i nie wiem co mi jest , bylem u lekarza neurologa i mowil aby sie nie przejmowac dal mi cos rozkurczowego i mowil jak nie pomoze to wysle mnie na fizykoterapie no ale w dalszym ciagu nie wiem o co tu chodzi no bo z tych objawow fachowiec powinien jakies wnioski wyciagnac.Prosilbym o rade bo nie chce czekac i pozniej byc kaleka czy cos takiego .Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.Marian

Marian 2011-08-02, 17:17

Należy przede wszystkim wykonać rtg kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego. Prawdopodobnie przyczyną objawów są zmiany zwyrodnieniowe i przeciążeniowe. Dopiero po wykonaniu rtg można myśleć o rehabilitacji.Skierowanie wydać może lekarz POZ.

neuron 2011-08-03, 23:59