Forum neurologiczne » Bóle głowy » Ból w lewej brwi

Ból w lewej brwi

Witam.Od kilku lat co miesiąc cierpię kilka dni z powodu bólu w lewej brwi, ból jest na tyle silny, że nie jestem w stanie normalnie funkcjonować.Za każdym razem ból pojawia się w trakcie miesiączki lub bezpośrednio po niej, nie jest jednak typowy dla migreny, prawdopodobnie to gałązka nerwu trójdzielnego, ponieważ ból jest tylko w jednym miejscu w brwi, przeszywający, jak uderzenia dłutem,kiedyś do tego miałam uczucie kłucia w lewym oku.Rezonans głowy wyszedł mi prawidłowy, również eeg i tomografia.Mam uszkodzony kręgosłup szyjny po wypadku komunikacyjnym ale nie wiem,czy można to powiązać ze sobą?(spłycenie lordozy szyjnej,niewielkie tylne wypukliny krążków m-k w odcinku c-4-c-7, modelujące worek oponowy z towarzyszącymi b.drobnymi osteofitami krawędziowymi w wewnątrzkanałowych częściach otworów m-k tej części kręgosłupa).Bardzo proszę o pomoc, nie wiem do jakiego lekarza mam się z tym zwrócić, odwiedziłam już tylu neurologów i nikt nie traktuje tego poważnie a ja nie jestem w stanie normalnie żyć i pracować z tym bólem:(

Marta 2013-06-03, 16:39