Forum neurologiczne » Choroby kręgosłupa » Ból rąk po przebytej operacji dyscopatii na odcinku C5-C6, C-6-C7

Ból rąk po przebytej operacji dyscopatii na odcinku C5-C6, C-6-C7

Dzień dobry ,
Mam ogromny problem z moimi rękami .Jestem po przebytej operacji dyscopatii na odcinku C5-C6 C-6-C7 ,mam wstawioną stabilizacje z płytki tytanowej .Przez niemal 4 lata było super ,od kilku miesięcy dokucza mi niesamowity ból rąk a zwłaszcza jak wstaje rano .nie moge ich wyprostować palce są drętwe mrowieją a nawet lewa ręka bezwładna . wczesniej przebyłem porażenie nerwu promiennego prawej reki.
rwe barkową prawej strony . Dziaij odebralem badanie kontrolne MR które wykazało nawrotową wypuklinę kraka zwężająca zachyłek boczny z następowym uciskiem prawego korzenia rdzeniowego ... pozostale kręgi nie wykazują negatywnych cech ,takze zastanawiam się dlaczego osłabiła mi sie lewa ręka ,która nie ma w sobie siły .nie moge jej utrzymac np.podczas sciagania buta ,skarpety ,nie mogę jej utrzymac podczas mycia szczoteczka ...prawa reka natomiast bardzo mnie boli powyżej łokcia co skutkuje osłabieniem całej ręki ,nie mam w niej siły .jestem zrospaczony bo nie wiem co mam robic? prosze o rade i pomoc

Piotr 2012-02-09, 17:03

Należy skonsultować się z neurochirurgiem w miejscu, gdzie był Pan wcześniej operowany. Mimo iż brak jasnych zmian po stronie lewej, badanie mogło nie uwidocznić niewielkiego ucisku. Także jest to ewidentnie nawrót zmian.

neuron 2012-02-11, 16:04