Forum neurologiczne » Bóle głowy » Ból przy nacisku na głowę

Ból przy nacisku na głowę

Witam, bardzo niepokoi mnie ból w jednym miejscu przy nacisku na głowę. Jest to niewielki obszar czaszki po lewej stronie u góry, bliżej linii środkowej(w pionie) ale poniżej czubka głowy. Boli kiedy mocniej nacisne na to miejsce a najbardziej kiedy np. opre sie tym mijescem o ściane (bądź o inne twarde podłoże) i poruszama głową w góre na dól lub na boki. W innych miejscach nie odczówma takiego bólu, chociaz kiedy tak ponaciskam mam wrazenie ze cała głowa zaczyna bolec, z prawej strony może tez znalazlby sie taki punkt ale nie jest to w takim stopniu nasilone, musiałabym na siłę go poszukać.
Dodam, że nie uderzyłam tego miejsca, nie mam tam żadnego guza, którego mogłabym wyczuć przy dotyku. Od dziecka mam problem z zatokami, często boli mnie głowa, mam zatkany nos nie wiem czy to ma cos wspołnego ale także częsciej z lewej strony, miewam lewostronne bóle głowy( tak jakby migrenowe) i czasem boli mnie lewe oko, miewam ropne plamki na ewym migdalku ( tylko co jakis czas)
Więcej objawów nie zauważyłam, z tego co pamiętam miałam podobne dolegliwści kilka lat wcześniej ale było to dawno i nie mogę stwierdzić czy było tak samo, byćmoże tylko mi się wydaje.
Badania krwi z rozmazem i ob mam normie.
Gdzies wyczytałam o nowotworach kości, że mogą wystepować w czaszce i bolec przy nacisku, trochę juz panikuje. Jestem osobą bardzo zestresowaną i boje sie, że to może być coś poważnego!

Anna 2013-04-04, 11:28

Baaaaardzo prosze o odpowiedz, moze mial ktos tak samo czy podobnie????? Mam tez miejsce na udzie, niedleko pachwiny ktore boli przy dotyku ale tu nie boli raczej kosc, tylko przy naciskaniu jakby siniak ktorego nie ma. Co to moz ebyc???

Anna 2013-04-10, 17:43