Forum neurologiczne » Choroby kręgosłupa » Ból pomimo fizykoterapii przy dyskopatii kręgosłupa i przepuklinie międzykręgowej

Ból pomimo fizykoterapii przy dyskopatii kręgosłupa i przepuklinie międzykręgowej

Choruję na dyskopatię kręgosłupa i przepuklinę międzykręgową. Miałam robioną fizykoterapię, która trochę mi pomogła, ale teraz ból jest znowu nie do zniesienia. Nie mogę chodzić, wstać, nie mogę się obrócić z jednego boku na drugi w nocy. Czy w moim przypadku wskazana jest operacja? Czy operacja przepukliny jest skuteczną metodą leczenia?














Anida63 2011-05-04, 18:48

Na początek radzę wykonać MR kręgosłupa. O leczeniu operacyjnym decyduje neurochirurg, także z wynikiem MR należy udać się do niego.

neuron 2011-05-05, 20:21

Podajcie mi namiary na dobrego ortopede !!!!!!! szukam pomocy !!!!!!!!!!! juz 2 x dorwała ,mnie rwa kulszowa !!! juz niewiem co mam robić !! godzinami siedze na necie aby znaleść jakąś porade !! niemoge rano ubrać skarpetek i buta na lewą noge !!!!!!!!! niemam, nikogo kto mógł bymi pomóc szukam dobrego lekarza !!!!!!!!!!!!!!! pomózcie mi !!!!!!!!!!!!!!!!!

natalia 2012-01-30, 14:59

Witaj! Sama szukałam dobrego lekarza który by mi poprawił po innym lekarzu, niestety okazuje sie że nie da sie nic zrobić. Ale miałam kontakt z różnymi lekarzami i w Warszawie polecam Andrychowskiego. Polecam specjalistyczną rechabilitacje, ale napisz gdzie mieszkasz. Życze zdrówka.

Mery 2012-01-30, 20:16