Forum neurologiczne » Choroby kręgosłupa » Ból po operacji Kregoslupa L5*S1

Ból po operacji Kregoslupa L5*S1

Witam mam 31 lat miałem 3 miesiące temu operacje z powodu przepukliny L5/S1, teraz robiłem rezonans magnetyczny z powodu bólu, przed operacja ból wchodził w prawą nogę teraz nie mogę dlugo stać ani chodzić bo mam ból w odcinku lędźwiowo krzyżowym i w pośladku. Mam spłycona lordozę kręgosłupa lędźwiowego. Resztkowe masy wypuklinowe krążka L5/S1 oraz zmiany odczynowo-bliznowat szer. 4-5mm które wypełniają prawy zachyłek kanału kręgowego, redukują wym.a-p kanału do 10mm, modelują worek oponowy. Niewielki obrzęk prawego korzenia n.rdzen.S1/S2 na poziomie zmian. Ucisku korz. N.rdzeniow. w poziomie otworów międzykręgowych nie uwidoczniono. Poop. Zmiany ziarninowe z niewielką przestrzenia płynową (12x7mm) w tk. Miękkich przykręgosłupowych po stronie prawej wyr. Kolczystego L5. Dehydratacja zwyrodnieniowa ww. krążka międzykręgowego. Prawidłowy sygnal ze stożka koncowego.
Jestem już po rehabilitacji i po seri zastrzyków Depo medrol który dostawałem domięśniowo i jeden miałem podawany miedzy kręgi L5/S1 i to mi nie pomogło . Moje pytanie co mam dalej robic.

Arkadiusz 2014-11-30, 23:08