Forum neurologiczne » Bóle głowy » Ból lewej strony głowy, szyi oraz kończyn

Ból lewej strony głowy, szyi oraz kończyn

Witam,mam 24 lata! od kilku miesięcy dokucza mi ból lewej strony ciała. dodam że ponad pól roku temu miałam wycinany z lewej piersi guzek spowodowany zastojem mlecznym. ból odczuwam codziennie. boli mnie szyja (mam równiez w tym miejscu dwie gólki,jakby wezły chłonne), ból przesówa sie wzdłuż karku do potylicy ,okolic ucha i skroni i siega jakby do oczodołu. poza tym odczówam czesto ból lewj ręki,łopatki oraz pachwiny i nogi. dziwne jest równiez to ze boli mnie także brzuch z lewej strony pod rzebrami(zwłaszcza przy nacisku). miałam wykonywane różne badania: morfologia-wszystko w normie ,OB w normie,cholesterol w normie,TSH w normie(gdyz choruje na niedoczynnosć tarczycy),cisnienie ostatnio mierzone 2 mies temu 130/70, USG jamy brzusznej(lekarz rodzinny stwierdził w normie),no i własnie ten lekarz rodzinny stwierdził nerwice i przepisał tabletki SEDAM 6-dawka pół tabletki na noc i przyznam ze po jakims czasie dolegliwosci ustąpiły,ale teraz znowu sie pojawiły, a tabletki biorę już prawie 2 miesiące. dodam jeszcze ze czesto miewam problemy z kręgosłupem,jednak nie mialam robionych zadnych badan. prosze o odpowiedz,gdyz jestem za granicą i bardzo mnie to niepokoi.

Magda 2010-03-02, 21:06

Jeśli ma Pani dolegliwości z kręgosłupem należy udać się do lekarza rodzinnego, poprosić o skierowanie na rtg kręgosłupa. Następnie skosnultować się z neurologiem. Takie dolegliwości mogą wynikać z ucisku na worek opnowy w odcinku szyjnym kręgosłupa.

neuron 2010-03-05, 16:45