Forum neurologiczne » Bóle głowy » Ból lewej strony głowy i ciała

Ból lewej strony głowy i ciała

Witam chcialem zadac pytanie od 2 miesiecy dokucza mi dziwny ból glowy z lewej strony przy tym pojawily sie bole lewej reki drętwienia , łaskotania nie wiem jak to dokladnie nazwac byłem u neurologa ale on stwierdzil iz tomografia nie jest potrzebna i przepisal mi ketonal 100 mg
boje sie brac tego leku bo jest on mocny z czasem pojawil sie palący ból w okolicy tętnicy szyjnej ból sie utrzymywal i znikal czulem też kolatanie serca i pieczenie w klatce piersiowej w okolicy serca . Od niedawna bol jest umiejscowiony w tylnej czesci szyi przy krengoslupie czuje tam taka mala kuleczke a gdy dotkne boli mnie glowa albo gdy skręce nia . Czuje czasami tez dziwne dzganie w oku lewym . Nie wiem co mam ze sb robic bo gdzie nie pujde to lekarz przepisuje mi ketonal nie daje skierowania na powazniejsze badania bo mowi ze nie ma potrzeby a bol trwa juz 2 miesiące a nigdy wczesniej czegos takiego nie bylo , czy mam isc na tomografie prywatnie bo normalnie okres czasu aby zrobic Tomografie trwa 2 miesiace a naprawde zaczynam sie bac tego bo zawsze bylem zdrowy a mam dopiero 23 lata czekam na odpowiedz i góry dziekuje

Artur 2012-11-07, 12:40

Idź do innego neurologa! Jak mnie wqrzają tacy lekarze którzy zapiszą silny lek przeciwbólowy i do widzenia. Skoro ketonal tak źle na Ciebie działa to go nie bierz, żebyś w szpitalu nie wylądował. Powodem bólu może być zwyrodnienie szyjnej części kręgosłupa. Myślę że nie tylko tomografia ale i rtg kręgoslupa się przyda. Ale najlepiej przejdź się do innego lekarza. Na bóle głowy i kręgosłupa dobrze działa rezonator biofotnowy, jest lepszy niż różnorodne leki przeciwbólowe

Adamek 2012-11-09, 12:15