Forum neurologiczne » Choroby kręgosłupa » Ból lewej ręki i lekka opuchlizna w bicepsie

Ból lewej ręki i lekka opuchlizna w bicepsie

Witam...
otoz moj problem polega na ty iz boli mnie lewa reka od około tygodnia i zdaje mi sie ze mam lekka opuchlizne w bicepsie,boli mnie przy tym czasami miesien(/?) lewej lopatki oraz kregoslup...reka przy wysilku fizycznym robi sie lekko czerwonawa druga reka tez ale mniej.Dodam iz miałam robione w grudniu usg doppler tej reki było ok wszystko i d dimery pod koniec grudnia.Mam skolioze odcinka piersiowego kregoslupa i z tego co wiem za prosty odcinek szyjny kregoslupa.Często boli mnie szyja,plecy ogolnie kregosłup.Czy od kregosłupa moze pojawic sie lekka opuclizna reki???Dodam iz czesto mam bóle kończyn....ale ta lewa reka nie daje mi spokoju.Bo tak jak pisalam wczesniej dziwi mnie ta lekka opuchlizna w bicepsie.
Dziekuje I pozdrawiam oraz prosze o szybka odpowiedz
Paulina

Przepraszam,zapomnialam jeszcze dodac ze do tego wszystkiego mam uczucie napiecia i jakby opuchliznytej lewej lopatki oraz boli mnie lewe zebro(nie caly czas).czy takie dolegliwosci moga byc od kregoslupa???uslyszalam od lekarza ze wszystko moze bolec od kregoslupa.A krazenie odpada prawda???Typu zakrzep czy inne rzeczy?

Przepraszam zaznacze jeszcze ze jestem osoba nerwowa i strasznie przewrazliwiona na punkcie swojego zdrowia.Poniewaz mam malutkie dziecko i przejmuje sie bardziej wlasnym zdrowiem.

Paulina 2013-01-25, 14:40