Forum neurologiczne » Choroby kręgosłupa » Ból kręgosłupa, uciski w plecach, krótsza prawa noga i uciski przy kostce

Ból kręgosłupa, uciski w plecach, krótsza prawa noga i uciski przy kostce

Witam mój problem jest następujący i strasznie uciążliwy,mam 29 lat od kilku lat boli mię kręgosłup mam uciski gdy siedzę stoję czy leże do tego od dzieciństwa mam krótszą prawom nogę ok.2cm i przeskok w biodrze od m-c strasznie mię w nodze uciska noga robi się tak jak by nie władna dziwne uczucie w kwietniu mam dopiero zrobić rezonans kręgosłupa nie wiem co dalej jak żyć jak pracować itp.Poradźcie proszę cokolwiek z góry dziękuje














Grzegorz 1984 2013-02-05, 22:16

Idż do lekarza badz dobrego rehabilitanta

ania 2013-02-06, 16:37

Byłem u lekarza powiem tak 5 grudnia dostałem takiego ucisku w nodze że nie mogłem chodzić lekarz ogólny z twierdził że to zapalenie żył ale po badaniach okazało się że to nie to i skierowała mię do ortopedy a ortopeda skierował na zdjęcie po ich zrobieniu mam skrzywienie kręgosłupa lędźwiowego prawostronnego i tyle przepisał Ibuprom a na tom moją nogę powiedział że przesiliłem się.i dlatego następny ortopeda dał skierowanie na rezonans....

Grzegorz 1984 2013-02-06, 19:14

Witam mam podobny problem .Choroba zaczęła się w 2006 r.Wykonałem według wskazań ortopedy rezonans , jak zapoznał się z wynikami powiedział że można z tym żyć lewa noga o 2 cm krótsza . Rozpoznanie wypuklina międzykręgowa i wiele innych schorzeń związanych z kręgosłupem , pozostało na rehabilitacji niewiele ale pomogło no i środki przeciwbólowe i przeciwzapalne . Przez ten okres do grudnia 2013 można było egzystować. Wczoraj byłem u neurologa bo ból nie do wytrzymania w okolicy stawu kolanowego i silny ucisk w okolicach kostki nogi lewej. Diagnoza nie jest jeszcze znana , skierowanie na rezonans zobaczę co wyjdzie na razie na środkach przeciwbólowych i zapalnych ,

jarek 2013-02-07, 20:35

Właśnie to mię denerwuje że ortopeda mów że można z tym pracować a w rzeczywistości jet inaczej bo on nie doświadcza tego schorzenia tylko my.też idę dzisiaj do neurologa mam skierowanie od ortopedy na rezonans kręgosłupa ale chce też na nogi bo to jest masakra drętwieje, ściska ,piecze itp.a propo mi też tak lekarz powiedział że z tym można pracować a prace wykonywałem na budowie to lekko nie jest .POZDRAWIAM

Grzegorz 1984 2013-02-08, 10:20