Forum neurologiczne » Choroby kręgosłupa » Ból kręgosłupa a od niedawna straszne bóle nóg

Ból kręgosłupa a od niedawna straszne bóle nóg

Witam, opisze w skrocie moją sytuacje, mam 29 lat, w czerwcu robiona mi rezonans odcinka ledzwiowo-krzyzowego, poniewaz bolaly mnie plecy wlasnie w tej czesci, do tego doszlo dretwienie prawej nogi, sztywnosc , mam oslabione w niej czucie, nerwy, i odruch podczas uderzania mloteczkiem, w tamtym czasie bolał mnie tez kregoslup w czesci piersiowej ale skupiono sie na dolnym odcinku, Rezonans wykluczyl jakies powazne zmiany, ujawnil 2 wypukliny dysku, plus stany zapalne, chodzilam na rehabilitacje i jakos sie uspokoilo. Wczesniej leczylam sie na nerwice depresyjno-lękową, wiem,ze wiele moich bolów ma podloze psychiczne, ale nauczylam sie z tym zyc, jednak od jakiegos czasu kregolsup boli bardzo, a do tego doszly bole nog , inne nic poprzednio i teraz w obydwu nogach, bolą mnie jakby kosci , mam wrazenie ze podobnie jak przy grypie, bola mnie rownoczenie kolana, zaraz lydki, uda, miednica, jak nie spie w nocy to bol jest rwący , jakby mi prad przechodzil, dobrze robi mi goraca kąpiel, wcieranie masci, ale ja juz wysiadam psychicznie czy to aby nie powazniejsza choroba, jakis notwor kosci, strasznie sie boje, bol jest czasem nie do wytrzymania calych kosciach nog :(

Izabella 2013-02-22, 13:24

Mam dokładnie to samo. To jest od kręgosłupa. Ćwiczę ale i tak bóle są silne :(

Agnieszka 2013-02-28, 21:35

Mialam dokladnie to sam ale bol byl tak silny,ze nie umialam chodzic(prawa strona).Leki wogole nie skutkowaly i niestety jedynym wyjsciem byla operacja.Po operacji bylo ok ale po pół roku zaczyna znowu bolec i nie wiem czy nie bedzie konieczna druga operacja.Życze zdrowi i pozdrawiam.

Kaśka 2013-03-08, 16:03