Forum neurologiczne » Bóle głowy » Ból kłujący w skroniach i z tyłu głowy oraz na czubku po pobiciu

Ból kłujący w skroniach i z tyłu głowy oraz na czubku po pobiciu

Dzień dobry około dwóch tygon i temu zostałem napadnięty pobity ciosy i uderzenia w głowe. Nadmienie iż nie miałem bólu głowy ani nie wymiotowałem po urazie.Zostałem skierowany na obserwacje szpitalna 6 dni gdzie morfologia oraz tomografia nic nie wykazały.Obserwacja była w kierunu wstrzasnienia mózgu.Przy wypisie lekarz stwierdził iż miałem szczescie bo najprawdopodbnije nawet wstrzasnienia nie miałem i ze głowa moze mnie jeszcze pobolewac. jakis czas.Zalecił *polegiwanie* i opszczedny tryb zycia do czego sie stosuje.Jednakze pojawiły sie jakies bołe a raczej kłucia w okolicy skroni lewej i prawej oraz z tyłu głowy sa to bołe tępe o niezbyt nasilonej intensywnosci utrzymujace sie cały dzien. Czy to przejdzie oraz cxy powinienem zrobic rezonans magnetyczny.Dodam iż jestem jaraczej himerycznej budowy i na pewno nie mam silnego organzimu boje sie ze moglo sie jednka cos stać.Dodam iż mam problemy z koncetracja.

Czy zaglądają tu jacyś specjaliści?

WItam jeszcze raz nikt nie odpisał, dopisze ze mialem zerobione badanie MR głowy które nic nie wykazało oraz dwuktortnie badanie neurologiczne mloteczkiem itd. nadal odczuwam dyskomfort w glowie klujace bole, pobolewnania w calej czaszce oraz uczucie ucisku w skornoiacj=h niekiedy brak molziwosci skoncentrowania sie, dolegliwosci nasilaja sie po orgazmie, po szczytowaniu.

Czy ktos mam pomysł co mi jest oi czy to kiedys przejdzie?

Bartek 2013-08-11, 10:03