Forum neurologiczne » Bóle głowy » Ból i silny ucisk w głowie, brak miesiączki i wysoki puls

Ból i silny ucisk w głowie, brak miesiączki i wysoki puls

Witam mam 21 lat i od dłuższego czasu mecze sie z bólem głowy;/;/ 10 miesięcy temu urodzilam dziecko poprzez cc od tamtej pory wciaz jest cos ze mna nie tak:(:( Najpierw problemy z macica,poniewaz przestala mi sie obkurczac i krew zostawala w srodku;/ na szczeście uniklam wizyty w szpitalu, bo pomogly mi antybiotyki:):) Jednak kilka tyg pzniej pojawily sie te dziwne bole głowy,kłucie w klatce piersiowej,zaczelam przybierac na wadze.od rana mam straznie opuchnięte dłone i stopy oraz bolą mnie plecy;/;/ Lekarz rodzinny zrobiła mi badania moczu, krwi i TSH.TSH wyszlo ok ale z moczem mialam coś nie tak i kazała mi isc do urologa,poniewaz podejrzewala kamienice nerkową,a urolog to wykluczyl i powiedzial ze jest wszystko ok tylko po ciązy moge miec troche obnizony pęcherz. Później moja Pani doktor (rodzinny) powiedziala ze bole głowy napewno mam od oczu poniewaz nosze okulary i po ciazy mogla mi sie znacznie pogorszyc wada.No wiec poszlam i zbadałam sobie te oczy...wyszło ze wada sie za duzo nie powiekszyla,zrobili mi badanie na pole widzenia i dali skierowanie do neurologa;/;/ Ciśnienie tętnicze mam w normie,ale puls zawsze powyzej 100, mam straszne duszności i drętwieją mi ręce zwłaszcza w nocy,gdy chce sie pobawic z coreczka i dosc duzo sie pochylam to czuje jak pod skora głowy mi cos przeplywa w strone czola i nagle wychodza ze mnie zlewne poty.Od 2 miesiecy mam dziwne zachwiania rownowagi, przechodza mnie dziwne dreszcze i jeszcze zatrzymala mi sie miesiaczka;/;/ w ciazy nie jestem bo robilam testy i lekarz gin tez to wykluczyl.Powiedział ze najprawdopodobniej mam PCOS (zespól wielotorbielowatych jajnikow) zlecil mi badanie Prolaktyny (która okazała sie ze jest w normie) i przypisał Duphaston na wywołanie miesiączki...Powiedzial ze po tych tabletkach powinnam dostac miesiaczke, ale jak najszybciej mam sie skonsultowac z neurologiem.Poki co jetem w trakcie zarzywania tego Duphastonu a wizyte u neurologa mam dopiero w przyszlym tyg, ale od wczoraj ten bol mi sie nasila coraz bardziej (czuje jakby ktos mnie od srodka kół igła) wogole nie moge sie dotykac,najgorsze ze ten bol sie przemieszcza raz z tylu głowy, raz z przodu,po boku i na środku:(:(:( Moj narzeczony powiedzial ze jak bedzie mnie tak mocno bolec to zawiezie mnie na pogotowie :( Ratunku czy ktoś wie może co mi dolega??? Mam dosc latania od lekarza do lekarza, kazdy tylko wysyła mnie do nastepnego;/;/ cała nadzieje teraz mam w neurologu, ze on mi pomoze...

Magda21 2013-06-07, 14:12

Witam więc nie jesteś sama bo ja mam to samo. Wszystkie te same objawy i to wszystko się pojawiło 2 lata temu jak urodziłam Syneczeka. Teraz jest jeszcze gorzej mam takie bóle głowy że nawet w nocy się budzie brak miesiaczki mam co 4 miesiące a przed porodem miałam co 30 dni zawsze regularne. Nie wiem co robić lekarze nie wiedzą co mi jest????

Katarzis22 2013-08-02, 08:50

A zrobili ci tk głowy?? Mi neurolog zapisał jakieś tabletki ogólnie w kierunku nerwicy i zlecil TK które nic takiego nie wykazało tylko jakieś Drobne zwapnienie sierpia mózgu;/ nie mam zielonego pojęcia o co w tym chodzi.Wizyte u neurologa mam dopiero 12.09 i mam nadzieje ze mi powie co jest grane...

Magda21 2013-08-27, 00:05