Forum neurologiczne » Choroby kręgosłupa » Ból i drętwienie odcinka piersiowego

Ból i drętwienie odcinka piersiowego

Witam wszystkich. Od jakiegoś czasu mam problemy z kręgosłupem. Zaczęło się pod koniec grudnia dziwnym zesztywnieniem odcinka piersiowego. Później zaczęło się drętwienie i mrowienie bardzo nieprzyjemne. Do tego dziwne szczypanie i pieczenie w tym miejscu od którego odchodzi drętwienie. No i ból ale wyłącznie kiedy dotykam tego miejsca.
W połowie stycznia byłam u lekarza pierwszego kontaktu dostałam Tolperis i Milgammę. No i zalecenie do rozgrzewania tego miejsca i oczywiście ćwiczenia.
Ćwiczenia wykonuję co drugi dzień wzięłam leki no i jakoś nie widzę poprawy a raczej mam wrażenie że drętwienie przechodzi mi na drugą stronę pleców.
Czy może wiecie co może jeszcze powinnam robić żeby trochę sobie ulżyć bo mnie to już denerwuje. Dopisze jeszcze że nie mam nadwagi,mam pracę siedzącą ale staram 2do 3 razy w tyg iść na siłownie, basen lub pobiegać.Ale po ćwiczeniach dolegliwości sie pogłębiają.
Jak macie jakieś doświadczenia albo dobre ćwiczenia to czekam na odpowiedzi.
Pozdrawiam

Aleks 2013-02-04, 10:10

Zrób rezonans magnetyczny odcinka piersiowego mi wyszło że mam przepuklinę krążka.Ja od lekarza dostałem mydoclam forte pomaga

MARCIN 2013-02-04, 22:38