Forum neurologiczne » Nerwobóle » Ból i blokada prawego ramienia

Ból i blokada prawego ramienia

Jestem w trakcie przyjmowania chemii, mam założony port naczyniowy.
Po przyjęciu chemii zmaga się ból ranienia, występuje przykurcz ramienia,pieczenie, blokada ranienia powoduje,że są trudności podnoszenia ręki do góry. ten stan trwa do około tygodnia, powoli ustępuje ale nie do końca, po następnej chemii wszystko się powtarza.














Anna 2014-02-19, 22:42

Witam .też brałam chemię i zmagałam się z tym samym problemem.minął ponad rok od zakończenia leczenia onkol.a ból jak był tak do tej pory jest.ile ja się nachodziłam po lekarzach,żeby mi ktokolwiek pomógł w tym bólu.brałam coraz więcej tabletek i nic żądnej popraw w końcu znalazłam się w poradni leczenia bólu i też silne tabletki bo mam podobno neuropatie .przy braniu chemi naczynia nerwowe zostały pouszkadzane i to powoduje ból a ze dalej białam brać tabletki więc musiałam sama dla siebie sprawdzić .bo zaczynałam mieć wrażenie,że lekarze mnie się chcieli pozbyć i tylko wypisywali recepty a ja cały czas tak dokońca nie wiedziałam co mi jest.suma sumarum sama musiałam zapłacić za zrobienie rezenansu odcinka szyjnego i badanie na przewodnictwo nerwowe.trzeba mi to było zrobić ponad rok temu a nie najpierw pełno prześwietleń ,bo u mnie był napierw ból jednego barku póżniej drugiego ,biodra stopy .radzę ci najpierw zrobić takie badania a dopiero póżniej brać silne środki przeciwból.bo na to nie ma złotego lekarstwa.dużo zdrowia ci życzę.

MARIA 2014-02-25, 10:27