Forum neurologiczne » Nerwobóle » Ból głowy z prawej strony wskutek neuralgii i problemy ze snem

Ból głowy z prawej strony wskutek neuralgii i problemy ze snem

Od miesiąca boli mnie prawa cześć głowy. Przez ból nie mogę zasnąć. Lekarz zdiagnozował neuralgię i przepisał leki, ale one nie pomagają. Co mam zrobić? Czy to na pewno neuralgia?














Mara 2011-06-13, 17:49

To najpewniej jest neuralgia nerwu trójdzielnego. Należy ponownie skonsultować się z neurologiem i zmodyfikować leczenie.

neuron 2011-06-14, 23:14

Jeżeli leki nie działają, a przyjmujesz już je określony czas konieczna jest ponowna wizyta. Możliwe, że lekarz nie wziął czegoś pod uwagę i przepisał nieodpowiednie leki. Czy oprócz bólu głowy masz przy tym jakieś inne dolegliwości?

adam 2011-06-16, 12:31

Dopiero teraz przeczytałam odpowiedzi, lekarz kazała kontynuować leczenie, poprawia miała się pojawić po miesiącu stosowania. Miesiąc jednak minął i chyba zdecyduję się na ponowną wizytę. Przy bólu odczuwam zawroty głowy i czasem tak jakby plamy w polu widzenia

Mara 2011-07-06, 14:41

Moja zona przy migrenie ma podobne dolegliwosci, a zaburzenia wzroku moga byc objawem aury. Popros neurologa o nowe badania pod kontem migreny. Niestety jesli nie rozpocznie sie leczenia to bedzie sie tylko poglebiac.

adam 2011-07-06, 16:29