Forum neurologiczne » Bóle głowy » Ból głowy w okolicy kości ciemieniowej

Ból głowy w okolicy kości ciemieniowej

Rok temu zostałem napadnięty, uderzono mnie kamieniem w tył głowy. Kilka miesięcy temu pojawiły się u mnie silne, stałe bóle blisko kości ciemieniowej. Zazwyczaj trwa około godziny. Czy bóle są związane z wypadkiem sprzed lat? Co mi jest? Co powinnam zrobić?














Asiek 2011-07-13, 17:40

Drogi/a Pani/e możliwe, że są to bóle napięciowe związane z przemęczeniem lub stresem. Ze względu jednak na przebyty uraz trudno dolegliwości lekceważyć, najlepiej zgłosić się do lekarza, wykonać podstawowe badania krwi i rozważyć dalszą diagnostykę. W razie bólu radzę stosować paracetamol. W razie braku skuteczności poinformować o tym lekarza.

neuron 2011-07-14, 23:39

Wlasnie mam podobny przypadek.W wieku 12 lat zostalam uderzona polowka cegly.przez moment nic nie widzialam i nie slyszalam. druga spadlam ze strychu do piwnicy w malym domku na wsi i tam zemdlalam ,ale niewiem ile tam lezalam . Ocknelam sie niewiem po jakim czasie. Nastepna sprawa to dzwignelam maszyne dziewiarska i poczulam jakby cos mi sie zerwalo w lewej polkuli mozgowej ,a w kregoslupie piersiowym cos jakby sie rozlaczylo ,takie mialam uczucie i od tego czasu czuje sie zle i nikt nie jest w stanie mnie pomóc.na dodatek zawroty glowy ,wieszajac firany uszkodzilam tzw konski ogon.niwiem gdzie moge sie zwrocic o pomoc, a mam już 61 lat.prosze o odpowiedz

maria 2011-07-15, 19:23