Forum neurologiczne » Bóle głowy » Ból głowy w okolicy czoła po wstrząsach

Ból głowy w okolicy czoła po wstrząsach

Witam serdecznie,
Mam 20 lat i jestem aktywnym fizycznie chłopakiem. Ćwiczę od kilku lat karate kyokushin i często gram w piłkę. Od kilku tygodniu dość często boli mnie głowa, jest to ból w okolicy czoła, czuję również takie pulsowanie. Zauważyłem, że ból bardzo często pojawia się albo mocno nasila po nawet lekkich wstrząsach głowy np. gdy uderzę piłkę z główki , jak uderzam pięściami w worek treningowy lub gdy nagle obracam głowę. Ciśnienie mam w normie. Nie miałem żadnych urazów głowy. Proszę o pomoc.

Kamil 2012-03-21, 10:56

Poszłabym z tym do lekarza pierwszego kontaktu, który da skierowanie do neurologa a on już poszuka przyczyny takiego stanu rzeczy. Lepiej nie zastanawiać się co to może być, tylko od razu poszukać pomocy u specjalisty. Moja córka miała i ma nadal coś takiego tylko z lewej strony czoła i głowy. Została przebadana na obecność pasożytów, miała także zrobiony rezonans magnetyczny a także EEG.Pasożytów nie ma, rezonans niczego patologicznego nie wykazał.EEG wykazało zmiany w mózgu. Co dalej, to się dopiero okaże przy następnej wizycie u neurologa. Dlatego nie zwlekaj, tylko idź do lekarza, Kamilu

Beata 2012-03-22, 09:45

Tak zrobię, dziękuje za odpowiedz. A dodatkowo zapisałem się też do okulisty.

Pozdrawiam

Kamil 2012-03-23, 11:53

Należy przede wszystkim wykluczyć choroby zatok, a także nadciśnienie tętnicze. Najlepiej udać się do neurologa osobiście.

neuron 2012-05-01, 09:24