Ból głowy

Witam, mam 23 lata od września boli mnie głowa. Najczęściej w jednym miejscu, czasem ból przenosi się na drugą stronę, ale to sporadycznie. Nie jest to straszny ból, wytrzymuję bez tabletek. Strasznie się martwię, że mam guza albo inną poważna chorobę i wtedy zaczyna boleć jeszcze bardziej. Byłam z tym u neurologa nie dostałam żadnych tabletek, pani doktor stwierdziła, że są to zaburzenia wegetatywne i bóle napięciowe, ale ile to może jeszcze trwać? Pomocy !!














Emila 2014-12-22, 20:04

Nie dołuj się , nie wkręcaj sobie że od razu masz guza.
Spokojnie porób se badania. Po za tym jedz miód zamiast cukru- pomoże Ci na pewno, Nie stresuj się bo ból będzie większy (czasami) w stresie.

Ja 20 lat cierpiałem na ból żołądka prawie codziennie. Trułem się lekami na żołądek aż z niecały rok temu nowy lekarz zrobił mi badania z których różne wyniki wychodziły aż po jednym badanu wyszło że mam CELIAKIE - nie mogę jeść glutenu który jest miedzy innymi w zbożach. Od tego czasu kiedy odstawiłem GLUTEN czuje się jak nowonarodzon - bole ŻOŁĄDKA ZEROOOO. Teraz aż złość mnie bierze bo darmo leczyłem się i trułem a okazało się że problem jest w JEDZENIU. Tak samo pewnie z bólem głowy - też mam dosyć często i właśnie zamierzam doszukać się przyczyny jak znajdę to wam opowiem! Pozdro

Ferrari 2014-12-23, 09:54