Forum neurologiczne » Bóle głowy » Ból głowy, problemy z widzeniem, szumy w uszach

Ból głowy, problemy z widzeniem, szumy w uszach

Witam! Potrzebuję pomocy. Od ponad dwóch tygodni mam lekkie zawroty głowy. Po przebudzeniu czułem się jakbym miał kaca(takie objawy jak teraz tylko, że wzmożone bardzo -silne zawroty, nudności) i męczyły mnie dreszcze. Często choruję na anginę i byłem niemal pewien, że to ta choroba mnie atakuje. Wzałem więc 2 tabletki aspiryny na noc. Po przebudzeniu czułem się dośc słaby ale ogólnie czułem się lepiej. Od tamtej pory mam te lekkie zawroty głwy, czasem szumi, dzwoni mi w uszach a wieczorem widzę tak jakby ktoś mnie wyrwał ze snu(gdy zaświeci się światło a oczy sa przyzwyczajone do ciemności). W dzień widzę normalnie(przy zwykłym oświetleniu). Dodam, że dzień przed silnymi zawrotami byłem w pracy gdzie dośc porzadnie mogło mnie przewiać - byłem spocony i stałem na przeciągu. Do tego mogłem nawdychać się trochę oparów z ropy(oleju napędowego).

I nie wiem czy ma to związek, ale podczas spoczynku(siedzenie bez ruchu) dziwnie *rzuca* mi nieraz dłońmi albo nogami. Są to małe zrywy, wyłącznie kiedy nic nie robię, jednak miałem to juz wcześniej i może być spowodowane brakiem minerałów - brałem furaginę przez jakiś czas a ten lek je wypłukuje - no ale napisałem w razie gdyby to miało jakiś związek.

Proszę o sugestie co to może być i czy mam się martwić. Nie jest to bardzo uciążliwe ale wolałby tego nie miec.

Łukasz 2011-08-30, 20:57

Mysle, ze powinienes odwiedzic neurologa i opisac twoje objawy, aby nie byl to poczatek jakiejs powaznej choroby, ja miewam bole glowy w 1 miejscu i rowniez zamierzam odwiedzic specjaliste. pozdrawiam

kadek 2011-08-31, 16:38