Forum neurologiczne » Bóle głowy » Ból głowy po udarze

Ból głowy po udarze

Witam.Mam mame 3 tygodnie po udarze i caly czas narzeka na bol glowy, czy to normalne i jak temu zaradzic, pomozcie














Teresa 2010-06-12, 22:02

Witam moja mama równiez przeszła udar dokładnie 14-06-2010r
Ma ciągłe bóle i drętwienie lewej strony głowy. Nigdzie nie mogę znaleść informacji na ten temat. Również proszę o pomoc. Boję się, że te bóle mogą świadczyć o czymś złym. Bardzo dziękuje za jaką kolwiek pomoc

marta 2010-06-20, 16:46

Ważną informacją jest rodzaj udaru, czyli czy był to udar krwotoczny czy niedokrwienny oraz wynik badań obrazowych. Bóle głowy moga być wynikiem uwalniania w miejscu udaru substancji zapalnych. Ponadto sam udar wywołuje ból głowy, liczne zmiany zachodzące po udarze tj, poszerzenie naczyń, obrzęk tkanek mózgowych, wzrost ciśnienia śródczaszkowego.

neuron 2010-06-24, 23:34

Mój mąż jest po udarze niedokrwiennym (rok temu miał udar) i cierpi na te bóle.

Ewa 2011-10-21, 11:19

Mój mąż miał udar w grudniu i dzisiaj został przyjęty do szpitala z podejrzeniem kolejnego niestety pali papierosy każde drętwienie twarzy lub inny objaw powinien być skonsultowany tak mówila nam lekarka z oddziału udarowego wypisując go do domu zawsze jest ryzyko nawrotu udaru miału dar niedokrwienny

Renata 2013-06-08, 22:22

Moja mama miała udar 2013 roku i do tej pory cierpi na bole calej strony z paraliżowanej chodzi po lekarzach i żadnej odpowiedzi bardzo proszę o jakieś pomocy bo już nie wiem co mam robić bardzo proszę

grazyna 2015-01-23, 17:44

Moj syn ma 28 lat nie choriwal nie mial udaru a ma bole glowy z strony z mrowieniem dretwieniem nie jest to bardzo bolesne ale uciazliwe. 28 latka nie latwo wyciagnac do lekarza martwie sie a nigdy nikogo nie spotkalam z takimi objawami.Moze ktos mialby jakas sugestie???

Irena 2016-04-23, 08:11

Moj syn ma 28 lat nie choriwal nie mial udaru a ma bole glowy z strony z mrowieniem dretwieniem nie jest to bardzo bolesne ale uciazliwe. 28 latka nie latwo wyciagnac do lekarza martwie sie a nigdy nikogo nie spotkalam z takimi objawami.Moze ktos mialby jakas sugestie???

Irena 2016-04-23, 08:11