Forum neurologiczne » Bóle głowy » Ból głowy po omdleniu przez niedotlenienie

Ból głowy po omdleniu przez niedotlenienie

Witam! Wczoraj przez bite 5godzin usiadłem ze znajomym ze swoimi shishami i paliliśmy je bez przerwy. Po jakimś czasie lekko zaczęła mnie boleć głowa, ale nic sobie z tego nie zrobiłem. Gdy wstałem zaczęło mnie strasznie mdlić, chciałem pójść do ubikacji ale po drodze zasłabłem, zemdlałem, wstałem, przeszedłem kolejne 10m i znów zemdlałem, doszedłem do łóżka i zasnąłem. Myślę, że to przez niedotlenienie, jednak do teraz czyli dzień później, jestem dobrze wyspany a dalej strasznie boli mnie głowa, co teraz mogę zrobić? :)

Piotr 2011-08-23, 16:58

Wszystko zależy jaki tytoń stosowany był do shishy (czy jego pochodzenie jest znane), ważny jest wywiad w kierunku chorób przewlekłych, chorób infekcyjnych. Trudno mi wyjaśnić przyczynę, ale jednak jest tu silny związek z shishą. Najlepiej udać się do lekarza POZ.

neuron 2011-08-24, 23:03

Tyton jest dosc silna substancja i palony w takich ilosciach u jednych moze powodowac migreny, a u innych wlasnie omdlenia. Mysle ze faktycznie przydalaby sie wizyta u neurologa...no i chyba dobra nauczka ze 5h palenia to jednak nie jest dobry pomysl ;)

kaska 2011-08-26, 11:05