Forum neurologiczne » Bóle g³owy » Ból g³owy nad lewym uchem

Ból g³owy nad lewym uchem

Witam, od okolo miesiaca mam dziwny bol glowy nad lewym uchem, umiejscowiony w 1 miejscu ,pojawia sie nagle o roznych porach dnia przewaznie codziennie promieniuje do ucha a takze troche do szyi, przechodzi sam po nieokreslonym czasie lub z pomoca srodka przeciwbolowego, 2 razy bol w 1 miejscu byl bardzo silny i ustapil po 30 minutach , w momencie pojawienia sie bolu mam ogromny lek przed tym ze zaraz zemdleje,dostane napadu padaczki lub nastapi inny objaw nowotworu mozgu , czytalem duzo w internecie o glejakach i innych guzach mozgu i strasznie sie tego boje, na okolo kilka razy w roku mam migrene z aura przy czym bol takze lokalizuje sie z tylu glowy lecz jest rzadki, zdiagnozowalem takze u siebie fobie spoleczna , leki przed wychodzeniem z domu ,akceptacja innych, probowalem wyszukac momentu w ktorym bol sie pojawia lecz jest on spontaniczny, panicznie boje sie raka , mam 20 lat , dodam ze od roku pale fajki lecz rzucilem , kilka razy palilem marihuane , i kilka razy zazylem amfetaminy , lecz bylo to dawno i z tym skonczylem. ktos moze mial cos podobnego ?

Kadek 2011-08-31, 16:32

Takie bóle g³owy jak najbardziej mog± wskazywaæ na migrenê lub napiêciowe bóle g³owy. PRzyczyn mo¿e byæ wiele np. zapalenie ucha, zmiany zwyrodnieniowe krêgos³upa szyjnego, nadci¶nienie têtnicze czy inne przyczyny internistyczne. Radzê zatem udaæ siê do lekarza POZ i rozwa¿yæ konieczno¶æ dalszej diagnostyki ewentualnie leczenie migreny.

neuron 2011-09-01, 20:31

Mam k³uj±cy ból nad lewym uchem, kiedys zdazal sie ale rzadko ostatnio czesciej ból ten silnie kluje ale kilka sekund, pó¿niej mam uczucie obrzeku polowy glowy (dotykajac czuc wzgrubienie wzgledem prawgo boku glowy) . Czasem czuje z boku glowy takie pulsowania jakby nerw lub miesien sie napinal

Mialem robiony rezonans glowy kilka miesiecy temu ale wtdy glowa mnie nie bolala tylko mialem mioklonie nogi, i wynik mri byl ok, zastanawiam sie tyko czy zwykly mri wykrywa np tetniaki

Luk 2012-05-19, 09:43