Forum neurologiczne » Bóle głowy » Ból głowy, cierpnięcie prawostronne twarzy i ból potylicy

Ból głowy, cierpnięcie prawostronne twarzy i ból potylicy

Mam problem mianowicie złożoność objawów nie mających przełożenia w diagnostyce. Mam wysoki poziom ASO stąd reumatoidalne zapalenie stawów - jednak to odległa czasowo diagnoza. Zauważyłam, że strasznie bóle stawów/mięśni (nawet w paliczkach) nasilają się w sytuacjach nagromadzenia stresu/nerwów. Przechodzę straszne gwałtowne bóle w okolicy potylicy po czym następuje mrowienie skóry głowy schodzące na prawą stronę twarzy. W ciągu dnia coraz częściej mam bóle w oczodołach, światłowstręt, zaburzenia widzenia -rozmycie obrazu (nie mam wady wzroku).Kilka razy doszło u mnie w ostatnim czasie do silnego kręczu w okolicy szyja/kark/bark -prawostronny z drętwieniem ręki i bólem rwącym w palcach u ręki. RTG kręgosłupa nie wykazało zmian/zwyrodnień (na bóle stosuję Mydocalm i Naproksen p, bólowo). Do tego wszystkiego mam bóle w klatce piersiowej z silnym bólem pod prawym dołem pachowym -utrudnia to oddychanie- niemożność głębokiego wdechu. Poza objawami opisanymi powyżej strasznie szybko dochodzi u mnie do wyładowań agresji - wręcz błyskawicznie, cierpie na bezsenność, częstą zmianę nastroju - głównie płacz, poczucie samotności, zrywanie sięz koszmarnych snów.-wcześniej nie miałam takich kłopotów ok. 4 m-cy takie problemy

Mogę liczyć na kogoś pomoc???

Alexandra 2013-09-22, 15:22